Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Dyrektor ds. programu renesans
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer: StPr/21/0136
OBOWIĄZKI:

osiąganie celów ekonomicznych ustalonych z dyrektorem generalnym w Polsce, kierowanie programem Renesans na poziomie krajowym, definiowanie, zatwierdzanie i wdrażanie planów działania oraz środków niezbędnych do osiągnięcia celów, identyfikowanie, animowanie, rozwijanie, organizowanie zasobów projektu zaangażowane w jego zakres, zapewnianie sprawozdawczości z postępów projektu zespołom Renesans

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: finanse/ekonomia
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: francuski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

staż pracy: 5 lat, wykształcenie wyższe: finanse/ekonomia

Miejsce pracy:

Piaseczno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 32 312 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie