Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Drukarz
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/04525
OBOWIĄZKI:
druk,podstawowa konserwacja maszyny, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa maszyn drukarskich (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

Wymagania: umiejętność operator maszyn poligraficznych; doświadczenie zawodowe 1 rok. Komunikatywna znajomość języka polskiego oraz jezyka angielskiegoJakiekolwiek doświadczenie w druku wielkoformatowym,Osoba powinna: Znać formaty, materiały jakie są używane w tej technologii. Obsługa drukarki to duże urządzenie o szerokości druku 250 cm.Ogólny zakres obowiązków:druk,podstawowa konserwacja maszyny, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy