Aktualnie dla naszego Klienta, jednego z największych na świecie koncernów produkujących etykiety, poszukujemy osób na stanowisko:
Drukarz offsetowy (m/k)
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Nr ref.: a0t6N000009MRMkQAO

Zakres zadań:

  • przygotowanie maszyny do druku,
  • druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami,
  • przeprowadzanie testów druków w trakcie drukowania,
  • wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem,
  • rejestracja czasu pracy na maszynie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • zaangażowanie w rozwój nowych umiejętności,
  • zdolności manualne i mechaniczne,
  • umiejętność współpracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy z maszyną offsetową.

Oferta:

  • umowa o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premia miesięczna do 30% wynagrodzenia podstawowego,
  • prywatna opieka medyczna,
  • Multisport,
  • możliwość korzystania ze świadczeń ZFŚS,
  • program poleceń pracowników,
  • kawa/herbata/napoje.
www.trenkwalder.pl