Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Dozorca
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer: StPr/24/0887
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad obiektem i mieniem, wykonywanie drobnych prac konserwatorsko-naprawczych, utrzymywanie porządku i czystości w budynku oraz na przyległym terenie (zamiatanie, mycie podłóg, usuwanie śmieci, odśnieżanie ), pielęgnacja terenów zielonych, trawników, klombów (pielenie, grabienie, podlewanie, koszenie), kontrola nad ruchem osób wchodzących i wychodzących z obiektu (prowadzenie księgi wyjść i wejść), wydawanie i przyjmowanie kluczy, przepustek (prowadzenie księgi wejść i wyjść), wydawanie i przyjmowanie kluczy, przepustek (prowadzenie rejestru wydawania i przyjmowania kluczy, ewidencja przepustek), nadzór nad kluczami do szafek ubraniowych uczniów, monitorowanie obiektu poprzez obchód i za pomocą monitoringu), obsługa systemów alarmowych (kodowanie i odkodowywanie systemu alarmowego)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: asertywność
Uprawnienia: dobra organizacja pracy, komunikatywność
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : zdolności techniczne i manualne, podstawy obsługi komputera[Umiejętność 1] : dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, dyspozycyjność, punktualność, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność[Inne] : Prawo jazdy, zaświadczenie o niekaralności za czyny umyślne

Miejsce pracy:

Piaseczno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie