Doradca Techniczny ds. Energetyki
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Twój zakres obowiązków:
  • Nadzór nad systemami energetycznymi i sanitarnymi.
  • Wdrażanie inicjatyw obniżających koszty energii i prewencja awarii.
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi.
  • Zapewnienie przeglądów i serwisu urządzeń.
  • Utrzymanie dobrego stanu technicznego powierzonych instalacji.
  • Tworzenie dokumentacji energetycznej.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (energetyka, elektrotechnika lub pokrewne).
  • Doświadczenie w energetyce i ciepłownictwie.
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego.
  • Znajomość angielskiego na poziomie technicznym.
  • Komunikatywność, zdolność do pracy zespołowej i samodzielna organizacja pracy.
Mile widziane:
  • Znajomość chłodnictwa, systemów HVAC.
  • Uprawnienia energetyczne grupy E i D.
  • Znajomość SAP.
To oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie z branży farmaceutycznej.
  • Premie półroczne i dopasowane ścieżki rozwoju.
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport, itp.).
  • Programy szkoleniowe i społeczne.