E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 16 500 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 200 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 800 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy, aby rozwijać obszary, w których pracujemy.

Dołącz do Nas!

W związku z ciągłym rozwojem działu handlowego w naszej firmie, prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko:

Doradca Klienta [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Opieka telefoniczna i mailowa nad klientem B2B, który zdecydował się na korzystanie z usługi finansowej oferowanej przez E100
  • Przygotowywanie i administracja dokumentacji niezbędnej do zawarcia umowy z klientem
  • Weryfikacja i zarządzanie dokumentacją związaną ze świadczeniem usług finansowych
  • Przygotowywanie i przekazywanie raportów oraz dokumentów do działu księgowości
  • Przygotowanie i wysyłanie zaliczek pieniężnych do klienta
  • Wprowadzanie przelewów do banków
  • Monitoring spłat od kontrahentów
Profil poszukiwanego kandydata:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub stanowisku związanym z rachunkowością /obsługą klienta
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją
  • Znajomość MS Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka rosyjskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem kandydata
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki, samodzielność, skrupulatność
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę od początku współpracy
  • Jasno nakreślone cele do realizacji i system prowizyjny
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, platforma e-learning do nauki języków obcych)
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w zgranym zespole