Doradca ds. Usług Szpitalnych
Miejsce pracy: Warszawa

Szpital Medicover
Al. Rzeczypospolitej 5

Zadania:
  • informowanie pacjentów o ofercie produktowej szpitala;
  • telefoniczna, mailowa oraz bezpośrednia sprzedaż usług szpitalnych;
  • przygotowywanie ofert handlowych zgodnie z potrzebami pacjentów;
  • umawianie konsultacji medycznych pacjentom zgodnie z ofertą handlową.
Oczekiwania:
  • min. półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w rynku usług medycznych – dodatkowy atut);
  • umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne;
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języków wschodnioeuropejskich).
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę na pełen etat w godz. 8-16/10-18
  • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi;
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju;
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp do platformy benefitowej i zakupowej Medicover Benefits.