Dietetyk
Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Integrated Facility Management, do swojego Zespołu Cateringu poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Dietetyk

Miejsce pracy: Konstancin Jeziorna

Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali,
  • Przyjazną atmosferę pracy i pracę w zgranym Zespole, wsparcie przełożonego.
Zadania:
  • Układanie jadłospisów dla dzieci i dorosłych z różnymi jednostkami chorobowymi
  • Nadzór podczas wydawania posiłków,
  • Wprowadzanie faktur i inne prace biurowe zlecone przez przełożonego.
Oczekiwania:
  • Ukończona szkoła gastronomiczna lub studia na kierunku dietetyka,
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Min. półroczne doświadczenie w pracy, jako samodzielny dietetyk.
  • Mile widziana znajomość programu MAPI.