Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Dietetyk
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/03406
OBOWIĄZKI:
Koordynowanie czynności związanych z żywieniem mieszkańców DPS oraz realizacja (w zakresiemerytorycznym) umowy dotyczącej przygotowywania posiłków dla mieszkańców DPS przez Wykonawcę zewnętrznego. Całość spraw związanych z żywieniem mieszkańców DPS.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dietetyk (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: dietetyka
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe-dietetyka, pół roku doświadczenia zawodowego, pasja kulinarna, komunikatywna znajomość j. polskiegoZakres obowiązków:Koordynowanie czynności związanych z żywieniem mieszkańców DPS oraz realizacja (w zakresiemerytorycznym) umowy dotyczącej przygotowywania posiłków dla mieszkańców DPS przez Wykonawcę zewnętrznego. Całość spraw związanych z żywieniem mieszkańców DPS.Zgłoszenia:agnieszka.osiak@um.warszawa.pl

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy