Data Engineer [Rekrutacja online]
Miejsce pracy: Warszawa
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz ponad 5 lat doświadczenia w obszarach System/Platform Engineering - budowaniu i zarządzaniu wysoce skalowalnymi systemami rozproszonymi, solidna wiedza z zakresu Functional Programming (FP) oraz zarządzania Distributed Systems,
  • Zdobyłeś co najmniej tytuł magistra informatyki lub pokrewnego kierunku, takiego jak AI / Machine Learning,
  • Cechują Cię wysokie umiejętności rozwiązywania problemów oraz pasja do Functional Programming (z typem FP Language, np. Scala) i Java,
  • Masz doskonałą wiedzę na temat pracy z Flink, Spark i Kafką w środowisku produkcyjnym,
  • Dysponujesz praktycznym doświadczeniem w optymalizacji i zarządzania modelami Machine Learned, ich ocenie oraz budowaniu złożonych protoków przetwarzania danych w czasie rzeczywistym,
  • Masz doświadczenie w wynajmie technologii baz danych w zarządzaniu systemami produkcyjnymi: Cassandra, Elastic, Redis, PostgreSQL, MongoDB lub podobne,
  • Biegle władasz językiem angielskim - w mowie i piśmie,
  • Cechuje Cię entuzjazm, pomagasz innym odnosić sukcesy, jesteś gotów brać odpowiedzialność i dostarczać wyniki,
  • Podejmujesz wyzwania w szybko zmieniającym się i złożonym środowisku,
  • Jesteś naturalnie współpracującą osobą, która słucha i inwestuje w innych, aby osiągnąć wspólne cele,
  • Jesteś nastawiony na cel i potrafisz sam się motywować,
  • Uważasz, że jedyną stałą jest zmiana. Masz otwarte podejście do nauki nowych paradygmatów programowania i technologii oraz do ustalenia ich w organizacji.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Doświadczenie lub zainteresowanie obszarem finansów,
  • Bycie zleceniodawcą repozytoriów Open Source,
  • Znajomość uczenia maszynowego (preferowane doświadczenie z rzeczywistymi wdrożeniami) lub przynajmniej duża chęć i zdolność nauki w tych umiejętności,
  • Dobra znajomość zautomatyzowanych frameworków testowych,
  • Doświadczenie w pracy zwinnej/scrumowej, albo przynajmniej gotowość do pracy w Agile;
  • Znajomość:
  • Języków programowania: Haskell, Python, R.
  • Scheduler: Airflow lub podobny.
  • Frameworki usług sieciowych: Http4s, Akka Http, Finch lub podobnych.
  • Technologie Container: Docker, Kubernetes lub podobnych.
  • Distributed System: HDFS, Ceph, Cassandra.
  • Chmury: Azure, GCP.
  • Szyfrowanie i bezpieczeństwo (SSL, obsługa certyfikatów).
  • CD for Machine Learning pipeline (CD4ML).
  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 9:00 - 17:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Zajęcza 15, Warszawa (Powiśle)
    tutaj mieści się nasze biuro
Zadania:

40% - Budowanie złożonych data pipelines w celu opracowania oprogramowania analitycznego
30%- Projektowanie i wdrażanie architektury danych w ramach Data Platform Squad
10%- Zarządzanie i dalszy rozwój rozproszonych systemów i klastrów zarówno dla partii, jak i przesyłania strumieniowego danych za pomocą
10%- Korzystanie z Building Building Experience umożliwiającego szybkie, powtarzalne i zorganizowane eksperymentowanie modeli przez programistów
10%- Ścisła współpraca z data scientists w celu operacjonalizacji modeli w produkcji i uruchamiania modeli na dużą skalę w sposób rozproszony w trybie wsadowym, odpowiedzi na
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.