Customer Care Specialist z językiem niemieckim
Jesteśmy firmą outsourcingową zajmującą się szeroko pojętą Obsługą Klientów dla naszych partnerów. Prowadzimy rekrutacje do pracy stacjonarnej, zdalnej oraz hybrydowej z językami obcymi.

Armatis to przede wszystkim ludzie.
Nasi pracownicy to nasza największa wartość. W każdym potrafimy dostrzec potencjał i dokładamy wszelkich starań, by stworzyć możliwość rozwoju zawodowego, osobistego oraz awansu w strukturach firmy.

Wspólnie tworzymy innowacyjne środowisko pracy wykorzystując doświadczenie, wiedzę, wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z Nas.

Twój zakres obowiązków
  • Wsparcie klientów korzystających z platformy ogłoszeniowej w języku niemieckim,
  • Obsługa połączeń przychodzących i korespondencji mailowej,
  • Udzielanie informacji,
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta oraz budowanie pozytywnych relacji,
  • Aktualizacja informacji w bazie danych.
Nasze wymagania
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca obsługę programów – B1,
  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera,
  • Łatwość budowania i utrzymywania relacji,
  • Dyspozycyjność na minimum 100 godzin w miesiącu.
To oferujemy
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: gwarantowana podstawa + miesięczny system premiowy,
  • Wynagrodzenie za uczestnictwo w profesjonalnym szkoleniu wdrażającym,
  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy,
  • Indywidualnie ustalany grafik,
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz ubezpieczenia NNW.
Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/