IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Corporate Google Cloud Architect

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 1349

Zadania:
  • Aktywny udział w przeprowadzeniu procesu transformacji chmurowej
  • Nadzorowanie strategii cloud computing w firmie, tj. opracowywanie planów wdrażania rozwiązań cloud computing, projektowanie aplikacji chmurowych oraz zarządzanie i monitorowanie w ramach platform cloud computing.
  • Nadzór nad architekturą aplikacji oraz jej wdrażanie w różnych środowiskach cloud (chmura publiczna, prywatna i hybrydowa).

Wymagania:
  • Doświadczenie w roli Architekta i/lub Lidera Technicznego w projektach z obszaru cloud computing
  • Doświadczenie w budowaniu prototypów rozwiązań Cloud Native dużej skali
  • Doskonała znajomość technologii i infrastruktury cloud computing, a także Doświadczenie w projektowaniu i migracji aplikacji korporacyjnych do chmur
  • Umiejętność integrowania narzędzia i usługi we wszystkich obszarach przetwarzania w chmurze
  • Znajomość infrastruktury chmurowej i wirtualizacji
  • Doświadczenie w projektowaniu indywidualnych rozwiązań technologicznych Uwzględniających specyficzne uwarunkowania biznesowe i związane z nim aspekty prawne
  • Umiejętność projektowania, opracowywania i zarządzania dynamicznymi rozwiązaniami chmurowymi do realizacji wszelkich celów technologicznych

Nice to have:

  • Certyfikat Professional Cloud Architect

Technical background

  • Doskonała znajomość natywnych narzędzi chmurowych (chmur publicznych i prywatnych)
  • Praktyczna znajomość chmury Google Cloud Platform w obszarze Storage, Compute (+Serverless), Networking oraz Devops popartą pracą nad projektami
  • Znajomość i doświadczenia z API REST, orkiestracją (Docker, Kubernetes), automatyką, DevOps i bazami danych.
  • Doświadczenie w pracy z architekturą mikroserwisów
    wiedza i doświadczenie w projektowaniu i inżynierii rozwiązań cloud computing: IaaS/PaaS/SaaS
  • Znajomość najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa rozwiązań cloud
    computing dostosowane do CSA, CIS, OWASP
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie InfrastructureAsCode i terraform,
  • Znajomość zagadnień z zakresu sieci LAN/WAN, urządzeń sieciowych, firewall, serwerów proxy i load balancerów, popularnych protokołów sieciowych: HTTP(s), DNS, SSH, TCP/IP, usług sieciowych REST, SOAP,
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych ze skalowalnością i wysoką wydajnością systemów

Oferujemy:
  • Pracę w firmie z branży telekomunikacyjnej
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Pracę hybrydową (z domu oraz z biura)
  • Współpracę w oparciu o jedną z umów cywilnoprawnych (B2B/Zlecenie/Dzieło)

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."