Brygadzista
Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Brygadzista
Miejsce pracy: Warszawa
Oferujemy:
  • Umowa zlecenie, a po okresie próbnym przejście na umowę o pracę,
  • Po okresie próbnym możliwość dodatków, pakietu medycznego, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,
  • Praca w dni robocze oraz możliwa tez w sobotę w  godz. 7.30 – 15.30.
Zadania:
  • Zarządzanie podległym personelem, nadzorowanie,
  • Współpraca z klientem,
  • Wydawanie posiłków pacjentom do łóżek, zbieranie zastawy, zmywanie.
Oczekujemy:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Zaświadczenie  do celów sanitarno-epidemiologicznych od lekarza medycyny pracy,
  • Gotowość do pracy w ewentualnym systemie  zmianowym,
  • Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.