Od 1980 roku prowadzimy serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy na warszawskim Ursynowie oraz salon sprzedaży samochodów Ford używane, a w 2008 roku została otwarta filia Ursyn Car w Piasecznie.

Blacharz samochodowy
Miejsce pracy: Piaseczno
Główne zadania:
  • Naprawy blacharskie nadwozi oraz podwozi pojazdów osobowych i dostawczych zgodne z technologią producenta
  • Naprawa wgnieceń i innych uszkodzeń
  • Wymiana uszkodzonych części
  • Kontrola jakości naprawianych elementów
  • Dbałość o należyty stan techniczny sprzętu i powierzonego mienia
Od kandydata oczekujemy:
  • Znajomość technologii napraw blacharskich
  • Doświadczenie w naprawach blacharskich pojazdów osobowych
  • Mile widziane doświadczenie w naprawach pojazdów dostawczych
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Punktualność i sumienność
  • Inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wynik
  • Dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS