Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Bibliotekarz
Miejsce pracy: Pomiechówek
Numer: StPr/24/0546
OBOWIĄZKI:
Obsługa czytelników w wypożyczalni i czytelniach dla dzieci i młodzieży;Prowadzenie lekcji bibliotecznych dla przedszkolaków i uczniów gminnych placówek oświatowych;Obsługa systemu bibliotecznego;Opracowywanie, przechowywanie, udostępnianie i ochrona materiałów bibliotecznych;Udziała i organizowanie różnych form pracy z czytelnikiem służących popularyzowaniu czytelnictwa, sztuki, nauki oraz upowszechnianiu dorobku kulturalnego gminy;Współdziałanie z bibliotekami innych sieci, instytucjami i organizacjami pozarządowymi w celu popularyzacji czytelnictwa, zaspokajania potrzeb czytelniczych i kulturalnych mieszkańców gminy;Udział we współorganizowanych przez Bibliotekę wydarzeniach gminnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: Wyższe - Kierunek/specjalność: Bibliotekarstwo lub pedagogika.Umiejętność pracy z dziećmi;Pasja do książek

Miejsce pracy:

Pomiechówek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim