Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w obszarze HVAC, poszukujemy osoby na stanowisko:
Automatyk
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Nadzór nad uruchomieniami urządzeń na budowach
  • Przeprowadzanie testów szaf automatyki
  • Wykonywanie przeglądów i napraw
  • Obsługa i konfigurowanie sterowników
  • Wsparcie przy opracowywaniu rozwiązań automatyki (oddymianie garaży, różnicowanie ciśnienia, napowietrzanie klatek schodowych, wentylacja)
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie, zawodowe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej z obszaru HVAC
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Samodzielność
  • Dobra organizacja pracy
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Możliwość stałego pogłębiania wiedzy technicznej i rozwoju kompetencji zawodowych m.in. poprzez szkolenia
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę pracy :)
Etapy procesu rekrutacyjnego:
  • Rozmowa z rekruterem z ForManWay
  • Spotkanie Online/F2F z bezpośrednim przełożonym
  • Decyzja :)
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.