EcoWipes jest jednym z czołowych producentów
wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie. Produkujemy patyczki kosmetyczne, płatki, chusteczki higieniczne i dla gospodarstwa domowego. Jesteśmy znani z produkcji wyrobów ekologicznych i innowacyjnych.

Obecnie prowadzimy rekrutację do naszego Działu Utrzymania Ruchu.

Automatyk
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • opracowywanie układów automatyki dla projektów technicznych / samodzielne programowanie systemów automatycznych (PLC, wizualizacje, napędy)
  • uruchamianie systemów automatyki
  • diagnozowanie i usuwanie usterek w bieżących układach automatyki
  • nadzór i tworzenie dokumentacji technicznej urządzeń i instalacji
  • szkolenie personelu w zakresie obsługi projektowanych systemów automatyki
  • poszukiwanie nowych rozwiązań i innowacji w zakresie automatyki procesów
  • modyfikacje i modernizacje istniejących układów automatyki procesu oraz projektowanie nowych
  • kontakt z dostawcami w zakresie prowadzonych projektów
  • nadzór, administrowanie i konfiguracja przemysłowej infrastruktury sieciowej
  • realizacja zadań w ramach prac zespołów projektowych/inwestycyjnych
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera
Wymagania:
  • wiedza z zakresu automatyki, elektryki, mechaniki, elektroniki, elektroenergetyki i energetyki
  • min. 2–letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, atutem będzie doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym
  • umiejętność czytania schematów AKPiA, P&ID
  • umiejętność projektowania, programowania i obsługi systemów sterowania zawierających: PLC, HMI, falowniki, czujniki, pneumatykę, roboty przemysłowe, systemy wizyjne
  • znajomość zagadnień z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych oraz Ethernet
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość programów CAD (AutoCAD, Eplan, SEE Electrical); SAP PM i Comos
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • umiejętność szybkiego działania i podejmowania strategicznych decyzji oraz elastyczność i otwartość na zmiany
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenie wdrożeniowe pod okiem doświadczonego specjalisty
  • realne możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur firmy
  • doskonale wyposażone stanowisko pracy oraz warsztat
  • pracę zmianową (poniedziałek/piątek)
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • pakiet socjalny (bony, paczki, świadczenia)