Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Automatyk utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/1005
OBOWIĄZKI:
- przeprowadzanie przeglądów technicznych urządzeń elektrycznych oraz systemów automatyki i mechatroniki w maszynach produkcyjnych;- konserwacja i naprawa zespołów automatyki, elektryki i mechatroniki w maszynach produkcyjnych;- montaż i demontaż podzespołów elektrycznych oraz automatyki w maszynach produkcyjnych;- instalowanie urządzeń elektrycznych oraz komponentów automatyki i mechatroniki;- nadzór nad eksploatacją maszyn produkcyjnych oraz urządzeń elektrycznych i automatycznych;- usuwanie skutków awarii maszyn i instalacji oraz analiza przyczyn tych awarii;- zapewnienie ciągłości działania parku maszynowego;- usprawnianie istniejących rozwiązań w celu zwiększenia niezawodności i poprawy wyników produkcyjnych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

- znajomość automatyki przemysłowej oraz elektrotechniki;- umiejętność obsługi specjalistycznych przyrządów i urządzeń, w tym pomiarowych dla wielkości elektrycznych;- zdolność do czytania i interpretacji dokumentacji technicznej;

Miejsce pracy:

Krosno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie