Ogłoszenie numer: 4511617, z dnia 2021-04-28

Compulocks logistic EU Sp.zo.o. member of the Compulocks Group, the leading brand for security hardware and display locking solutions. Compulocks in Poland was established as a result of our customers great demand for a total 360 solution for all device security needs to all EU Zone.

Asystentka / Asystent biura

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Pracując na tym stanowisku będziesz:

  • wspierać bieżącą działalność firmy
  • współpracować z działem księgowości i kadr – przygotowanie zestawień dokumentów
  • zamawiać materiały eksploatacyjne do biura i magazynu
  • współpracować z agencjami celnymi i przewoźnikami – import i eksport
  • koordynować obiegiem dokumentów w firmie
  • współpracować z zagraniczną centralą firmy

Wymagania

  • umiejętność poprawnego mówienia i pisania w języku polskim i angielskim (poziom zaawansowany) – warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy biurowej będzie pomocne, jednak nie wymagane. Wszystkiego Cię nauczymy.
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu
  • dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel i Word

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w małej firmie, ze stałym zespołem
  • pracę w stałych godzinach, pracujemy 8-16, od poniedziałku do piątku
  • umowa zlecenia przez pierwsze 3 miesiące, później umowa o pracę