Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Asystent osoby niepełnosprawnej
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Numer: StPr/20/0650
OBOWIĄZKI:
Cele Programu "Opieka wytchnieniowa" edycja 2021 kierowany jest do członków rodzin lub opiekunów którzy wymagają wsparcia w postaci doraźnej, czasowej przerwy w sprawowaniu bezpośredniej opieki nad dziećmi z orzeczeniem o niepełnosprawności, a także nad osobami ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Udzielane wsparcie odbywać się będzie w miejscu zamieszkania osób zakwalifikowanych do udziałku w programie lub innym miejscu, na terenie gminy Ożarów Mazowiecki, wskazanym prze kierownika OPS.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Dyplom potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w zawodzie asystent osoby niepełnosprawnej/ pielęgniarka lub innym,zapewniającym relizację usługi opieki wytchnieniowej w zakresie adekwatnym do indywidualnych potrzeb osoby niepelnosprawnejlub Wykształcenie minimum średnie i minimum roczne udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy/opieki osobom niepełnosprawnym.

Miejsce pracy:

Ożarów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 40 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego