Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Asystent działu sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/03515
OBOWIĄZKI:
- obsługa klientów- współpraca z klientami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, umiejętność zarządzania sprzedażą, umiejętność wsparcia sprzedaży i budowania relacji, minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, pożądana znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym.Obowiązki:- obsługa klientów- współpraca z klientami*Wynagrodzenie do negocjacji zależne od posiadanego doświadczenia zawodowego oraz kwalifikacji[Zgłoszenia: magdalena.siejko@crystallashes.pl, telefonicznie: 791 199 090]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy