Ogłoszenie numer: 8763073, z dnia 2024-02-14

NADZEYA KHAROSHKA NDIAX

Asystent Dyrektora

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Szybkie wyszukiwanie informacji na żądanie i prezentowanie ich w uporządkowanej formie
  • Wykonywanie połączeń telefonicznych i wysyłanie listów biznesowych
  • Organizacja spotkań biznesowych, wydarzeń
  • Pomoc w organizacji procesów biznesowych w firmie
  • Prowadzenie mediów społecznościowych
  • Tworzenie dokumentów designerskich, prezentacji
  • Wykonywanie osobistych zleceń (organizacja podróży, umawianie wizyt u lekarza itp.)

Wymagania

  • Kluczowe umiejętności miękkie: skrupulatność i odpowiedzialność, analityczny umysł;
  • Umiejętność pracy z programami takimi jak Trello, Miro, Notion (im więcej tym lepiej);
  • Doświadczenie w tworzeniu prezentacji i dokumentów;
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B1;
  • Znajomość języków ukraińskiego lub rosyjskiego (koniecznie)
  • Znajomość narzędzi projektowych lub umiejętności programowania (będą atutem);
  • Ukończone kursy Asystenta (będą atutem).

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (uzależnione od wyników rozmowy kwalifikacyjnej)
  • Praca zdalna Szkolenie i wsparcie na starcie
  • Możliwości rozwoju kariery i perspektyw
  • Możliwość relokacji w przyszłości
  • Zdobywanie nowych informacji dla rozwoju zawodowego i osobistego