Spółka Beauty2030 zajmuje się handlem włosami do produkcji peruk, tresek, doczepów i spinek. Włosy nabywane są od osób prywatnych w całej Europie, a klienci pozyskiwani są za pomocą reklamy w Internecie oraz rekomendacji klientów i specjalistów pracujących w branży kosmetycznej.

Asystent Administracyjno - Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • Dokumentowanie pożyczek i dokumentowanie spłat pożyczek oraz ich prowadzenie i ewidencjonowanie.
  • Przygotowywanie faktur i faktur offsetowych dla partnerów i księgowego, z należytą starannością i kontynuacją.
  • Prowadzenie finansów w Salesforce, w tym rejestrowanie wpływów i wydatków z uwzględnieniem różnic kursowych.
  • Zawieranie i rejestrowanie umów z klientami (DocuSign i papier): utrzymywanie, wypełnianie, kontrolowanie, zwracanie do ponownego podpisania w razie potrzeby.
  • Płatności z tytułu umów na rzecz klientów i partnerów, odszkodowania i referencje.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (najlepiej rachunkowość) lub pomyślne ukończenie szkoły rachunkowości.
  • Zrozumienie zasad rachunkowości i doświadczenie w przetwarzaniu dokumentów pierwotnych jest mile widziane, ale nie wymagane.
  • Biegła znajomość języka polskiego, umiejętność pracy z programami biurowymi.
  • Dokładność, odpowiedzialność, dyscyplina.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + prowizja.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.
  • Niezbędne narzędzia pracy i komfortowe warunki pracy.
  • Przyjazne rodzinne biuro i fantastyczne międzynarodowe wydarzenia korporacyjne.
  • Rozwijające się środowisko pracy i możliwość wniesienia wkładu w rozwój firmy.