People make places
Architekt
Miejsce pracy: Warszawa
O nas
ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com
Twój zakres obowiązków
  • Lokalne wsparcie w realizacji space plan’ów potencjalnych najemców i projektów wykonawczych wnętrz użyteczności publicznej (biura)
  • Wsparcie w projektach koncepcyjnych i wykonawczych
  • Wsparcie nadzoru nad projektami realizowanymi dla klientów, współpraca z podwykonawcami
  • Prowadzenie administracji projektowej zgodnie z procedurami firmy i klientów
  • Rozwój biznesu poprzez nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem
Nasze wymagania
  • 2-3 letnie doświadczenie w projektowaniu biur, wnętrz lub użyteczności publicznej (hotele, sklepy, projekty retail)
  • Obsługa programów: AutoCAD LT, Office365, SketchUp + V-ray lub Lumion, Photoshop
  • Doświadczenie w przygotowywaniu aranżacji (space planów) i projektów wykonawczych wnętrz użyteczności publicznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Wykształcenie: wyższe lub w trakcie studiów (kierunki: architektura, architektura wnętrz, architektura zieleni oraz inne poparte doświadczeniem pracy przy projektach wnętrz)
  • Umiejętność zarządzania pracą przy kilku równoległych projektach
  • Otwartość, komunikatywność, postawa prokliencka i zaangażowanie
Mile widziane
  • Uprawnienia do projektowania
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędny sprzęt i oprogramowanie
  • Pracę w systemie hybrydowym (3 dni stacjonarne, 2 dni zdalne) lub pracę stacjonarną
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w przyjaznym zespole
  • Zdobycie doświadczenia przy projektowaniu wnętrz oraz Workplace
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych