Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Architekt wnętrz
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/02961
OBOWIĄZKI:

- przygotowywanie projektów wnętrz na wszytskich jego etapach - przygotowywanie wizulizacji, rysunków, kosztorysów - kontakt z klientem - wizyty na budowie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Architekt wnętrz
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: architektura wnętrz
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Program AutoCad
Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (architektura wnętrz), umiejętność obsługi programu AutoCAD, pakietu Adobe, pakietu MS Office, podstawowa znajomość języka angielskiego. Obowiązki: - przygotowywanie projektów wnętrz na wszytskich jego etapach - przygotowywanie wizulizacji, rysunków, kosztorysów - kontakt z klientem - wizyty na budowie

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy