VIG Polska należy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Analityk IT
Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje obowiązki:
  • Prowadzenie analiz systemowych
  • Analiza projektów biznesowych pod kątem wykonalności
  • Weryfikacja i rozwój dokumentacji systemowej aplikacji
  • Wsparcie biznesu w analizie i projektowaniu procesów
  • Formułowanie wymagań dla systemów informatycznych w oparciu o notacje BPMN lub UML
  • Komunikacja oraz współpraca z użytkownikami biznesowymi, analitykami, developerami, testerami oraz pozostałą częścią zespołu w celu zapewnienia najwyżej jakości systemu
  • Wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania
Czego oczekujemy:
  • Minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu analiz systemowych
  • Doświadczenia w analizie wymagań z wykorzystaniem przypadków użycia
  • Doświadczenia we współpracy z programistami i testerami
  • Dobrej znajomości notacji UML lub BPMN
  • Doświadczenie w pracy w Enterprise Architect lub MS Visio będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości narzędzi służących do modelowania procesów biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii Web Services
  • Umiejętności pracy w zespole oraz zaangażowania w wykonywane zadania
Co oferujemy:
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)
  • Dofinansowania do kursów specjalistycznych
  • Pracę zdalną (max. dwa dni w tygodniu)
  • Klub biegowy, drużynę piłkarską