Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Agent ubezpieczeniowy/ ubezpieczenia na życie
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/0074
OBOWIĄZKI:

Szkolenie wdrożeniowe i aktywny udział w szkoleniach rozwojowych. Aktywne pozyskiwanie klientów/ umawianie spotkań (w związku z covid-19, głównie forma telefoniczna). Odbywanie spotkań i doradzanie potencjalnym klientom (przygotowanie ofert i podpisywanie umów). Opieka nad klientami i budowanie pozytywnych relacji (pomoc przy składaniu roszczeń).

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Agent ubezpieczeniowy
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: Handlowiec jako menedżer wlasnej sprzedaży
Uprawnienia: komunikacja interpersonalna

Wymagania inne:

Upór i determinacja , organizacja pracy własnej Umiejętność obsługi komputera/laptopa; otwartość na nowe rozwiązania technologiczne; łatwość w nawiązywaniu relacji

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim