Administrator kadrowo - płacowy
Miejsce pracy: Łomianki
Twój zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie list płac
  • Obsługa umów cywilnoprawnych
  • Zarządzanie kadrami
  • Dokumentacja i rozliczenia z ZUS i urzędami
  • Ewidencjonowanie i kalkulacja czasu pracy
  • Tworzenie raportów kadrowo-płacowych
Nasze wymagania:
  • Co najmniej średnie wykształcenie
  • 2 lata doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń i zarządzaniu dokumentacją pracowniczą
  • Znajomość przepisów ZUS, podatkowych i pracowniczych
  • Dobra znajomość angielskiego
  • Wydajna i precyzyjna praca
  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność
Dodatkowe atuty:
  • Doświadczenie w biurze rachunkowym
Oferujemy:
  • Stabilna umowa o pracę
  • Międzynarodowe środowisko
  • Samodzielność i praca w zespole
  • Ubezpieczenie życiowe
  • Opieka medyczna