Warszawski Uniwersytet Medyczny
poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Administrator budynku
Nr ref.: ABP/1210-22/2024
Główne zadania:
  • administrowanie budynkiem Uniwersyteckiego Centrum Stomatologii WUM przy
    ul. Binieckiego 6 oraz zastępowanie administratora budynku Centrum Symulacji Medycznych oraz obiektów przy ul. Litewskiej,
  • utrzymanie w ruchu obiektu, terenu i wyposażenia
  • zapewnienie utrzymania czystości w budynku i jego otoczeniu
  • zgłaszanie potrzeb remontowych
  • bieżąca kontrola stanu technicznego budynku
  • nadzór nad pracą pracowników sprzątających i chroniących budynek, wraz z prowadzeniem grafików czasu pracy tych pracowników
  • nadzór nad prawidłowym i terminowym prowadzeniem konserwacji, napraw i przeglądów
  • obsługa multimedialna zajęć dydaktycznych
  • prowadzenie książki obiektu budowlanego, oraz przechowywanie i archiwizowanie dokumentów i dokumentacji technicznej
  • prowadzenie magazynu środków czystościowych
  • nadzór nad realizacją umów najmu, dzierżawy, itp. zawartych z podmiotami zewnętrznymi
  • prowadzenie rejestru faktur i ewidencji kosztów dotyczących administrowanej nieruchomości
  • przekazywanie informacji do współpracujących Działów WUM w zakresie niezbędnym do właściwego zarządzania obiektem
  • wykonywanie innych czynności poleconych przez Kierownika Działu
Wymagania kwalifikacyjne:
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • min. 2 lata doświadczenia w administrowaniu nieruchomościami
  • dyspozycyjność
  • znajomość przepisów prawa budowlanego i prawa zamówień publicznych
Mile widziane kompetencje:
  • znajomość systemu finansowo-księgowego Simple ERP
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej;
  • ruchomy czas pracy;
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego;
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i dzieci;
  • systemy premiowe i trzynastą pensję.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.