Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
4gl/sql developer
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/22/0435
OBOWIĄZKI:
Udział w innowacyjnych projektach IT, dostarczanie rozwiązań dla biznesu, prace projektowe i programistyczne, tworzenie nowych aplikacji, modyfikacja i rozwój istniejących, dokumentacja zaimplementowanych rozwiązań i zapewnienie jakości tworzonych rozwiązań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Dobra znajomość baz danych PROGRESS 4GL 11.7+, ORACLE 11+[Umiejętność 1] : Dobra znajomość języków PROGRESS 4GL/ABL, PL/SQL

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego