Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Starszy referent ds. ewidencji żywności k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/13585
OBOWIĄZKI:
1. Prowadzenie ewidencji ilościowo - wartościowej artykułów żywnościowych zgodnie z przepisami obowiązującymi w służbie żywnościowej. 2. Prowadzenie stałego nadzoru nad wykorzystaniem środków żywnościowych przeznaczonych na żywienie mieszkańców DEW. 3. Prowadzenie ewidencji ilościowej wody profilaktycznej, pobieranej z magazynów żywnościowych JW 2063. 4. Organizowanie obiegu dokumentów w sposób zapewniający prawidłowe rozliczanie operacji finansowych. 5. Uczestnictwo w prowadzeniu inwentaryzacji sprzętu będącego na wyposażeniu sekcji żywnościowej. 6. Pomoc w prowadzeniu ewidencji sprzętu będącego na wyposażeniu sekcji żywnościowej. 7. Uczestnictwo w inwentaryzacjach magazynu żywnościowego. 8. Przestrzeganie procedur zgodnych z wprowadzonym systemem Haccp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania: wymagania średnie, 3 lata doświadczenia zawoodwego, pożądana książeczka sanepidu, umiejętność obsługi komputera. Obowiązki: 1. Prowadzenie ewidencji ilościowo - wartościowej artykułów żywnościowych zgodnie z przepisami obowiązującymi w służbie żywnościowej. 2. Prowadzenie stałego nadzoru nad wykorzystaniem środków żywnościowych przeznaczonych na żywienie mieszkańców DEW. 3. Prowadzenie ewidencji ilościowej wody profilaktycznej, pobieranej z magazynów żywnościowych JW 2063. 4. Organizowanie obiegu dokumentów w sposób zapewniający prawidłowe rozliczanie operacji finansowych. 5. Uczestnictwo w prowadzeniu inwentaryzacji sprzętu będącego na wyposażeniu sekcji żywnościowej. 6. Pomoc w prowadzeniu ewidencji sprzętu będącego na wyposażeniu sekcji żywnościowej. 7. Uczestnictwo w inwentaryzacjach magazynu żywnościowego. 8. Przestrzeganie procedur zgodnych z wprowadzonym systemem Haccp. [Zgłoszenia: j.kaminska@ron.mil.pl, telefonicznie: 261 854 266 lub osobiście: ul. Pirenejska 5]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 070 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy