Jesteś zdolny, kreatywny, nie boisz się wyzwań, potrafisz pracować w zespole, logicznie myślisz, szybko odnajdujesz się w złożonych wymaganiach i nowych technologiach? Właśnie takich osób poszukujemy!

VIG Polska należy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Specjalista Help Desk
Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Przyjmowanie, rejestrowanie i obsługa zgłoszeń od klientów firmy
  • Informowanie użytkowników o statusach zleceń
  • Zdalne i bezpośrednie wsparcie użytkowników
  • Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT
  • Instalacja oprogramowania biznesowego (zgodnie z procedurami i przyjętymi standardami)
  • Współpraca z pracownikami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury i systemów IT
  • Ogrywanie sprzętów komputerowych (wgrywanie systemu, aplikacji)
  • Wsparcie serwerowni (krosowanie gniazd sieciowych)
Czego oczekujemy?
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Kreatywność, zdolności przewidywania i analizowania problemów
  • Znajomości pakietu MS Office i AD
  • Znajomości systemów operacyjnych z rodziny MS Windows
  • Umiejętności działania w zespole
  • Dobrej organizacji pracy, sumienności
  • Otwartości na nowe doświadczenia
  • Umiejętności pracy z klientem
Co oferujemy?
  • Ciekawą i rozwojową pracę w technologiach informatycznych
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Możliwość dojazdu do pracy autobusem firmowym
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia