Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rozliczeń
Miejsce pracy: Warszawa

Biuro Główne Medicover

al. Jerozolimskie 96

Zakres obowiązków:
  • Współpraca z zewnętrznym Biurem Rachunkowym: koordynowanie obiegu dokumentów w Fundacji, zlecanie płatności faktur i rozliczeń, kodowanie kosztów administracyjnych
  • Akceptacja płatności faktur i rozliczeń w systemie bankowym
  • Rozliczenia kosztów pracowniczych i akceptacja umów w systemie Self Billing
  • Aktualizacja dokumentów na dysku wspólnym Fundacji (wzory dokumentów, kody)
  • Zakładanie nowych kodów w Fundacji
  • Archiwizacja umów na dysku wspólnym Fundacji
  • Organizacja comiesięcznych spotkań zespołu Fundacji i przygotowywanie Minutek po spotkaniach
  • Prowadzenie ewidencji nisko cennych środków trwałych w Fundacji
  • Nadzór nad terminowym rozliczaniem kart kredytowych przez zespół Fundacji, wsparcie Prezesa w rozliczaniu karty kredytowej
  • Zbieranie zamówień biurowych dla Fundacji i dopilnowanie ich realizacji
  • Przeprowadzanie szkolenia dla nowych członków zespołu Fundacji
  • Tworzenie procedur i zasad, usprawniających pracę zespołu Fundacji
  • Administrowanie panelem taxi i zbieranie danych do raportowania/kodów od członków zespołu
  • Wsparcie administracyjne Prezesa i zespołu Fundacji
  • Obsługa audytów sprawozdania finansowego po stronie Fundacji
  • Nadzór nad procesem sprawozdawczości w Fundacji, terminowe przygotowywanie wymaganych dokumentów we współpracy z Biurem Rachunkowym, Zarządem Fundacji i Radą Fundacji
Oczekiwania względem Kandydata:
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego (preferowane stanowiska Specjalisty ds. Rozliczeń, Specjalisty ds. finansów)
  • Doświadczenie we współpracy w różnych zespołach (np. rozproszone)
  • Doświadczenie w pracy w obszarze finansów (praca z liczbami, współpraca z księgowością) i podstawowa wiedza z obszaru finansów
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy, planowania, priorytetyzowania
  • Wysoka komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Konsekwencja w działaniu, odpowiedzialność, sumienność i obowiązkowość
  • Dokładność, skrupulatność i rzetelność, a także wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Doświadczenie w obszarze działalności społecznej (np. harcerstwo, wolontariat)
  • Doświadczenie w pracy w korporacji
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na okres zastępstwa (do 08.2022)
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dostęp i dofinansowanie do platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe), zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych