Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Samodzielny referent
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/05804
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z przepisami ustawy PZP - archiwizacja dokumentacji prowadzonych postępowań- uczestniczenie w pracach komisji przetargowych (sekretarz)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostały średni personel do spraw statystyki i dziedzin pokrewnych (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (zamówienia publiczne), 2 lata doświadczenia zawodowego. Obowiązki:- prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z przepisami ustawy PZP - archiwizacja dokumentacji prowadzonych postępowań- uczestniczenie w pracach komisji przetargowych (sekretarz)[Zgłoszenia: an.pawlowski@ron.mil.pl, 261 824 121]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 552 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy