Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Regionalny menedżer sprzedaży (sieć aptek)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 1-23-59817

Dla naszego klienta, znanej sieci aptek, poszukujemy kandydata, który zaopiekuje się kilkunastoma aptekami w Warszawie i okolicach na stanowisku Regionalnego menedżera sprzedaży

Główne obowiązki:
  • ścisła współpraca z kierownikami aptek i personelem aptecznym (w tym wyznaczanie celów, decydowanie o strukturze zatrudnienia i motywowanie pracowników)
  • odpowiedzialność za budżet regionu
  • budowanie i egzekwowanie strategii sprzedażowej w regionie
Wymagania:

Jesteś idealnym kandydatem (lub kandydatką), jeśli:

  • masz co najmniej trzy lata doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą (najlepiej, jeśli zarządzałeś/zarządzałaś już siecią aptek)
  • potrafisz zarządzać rozproszonymi zespołami
  • bardzo dobrze znasz warszawski rynek farmaceutyczny
Informacje dodatkowe:
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczne godziny pracy
  • strakcyjna premia uzależniona od wyników sprzedazowych
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”