Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Przedstawiciel Handlowy w branży odzieży i galanterii skórzanej
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Pozyskiwanie i obsługa klientów B2B
  • Negocjacje handlowe, nadzór nad umowami
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Dostosowywanie ofert do potrzeb klientów
  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych
  • Analiza rynku, wyjazdy służbowe
  • Współpraca z Menagerem B2B i innymi działami
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Prawo jazdy kat. B
  • Skuteczność w negocjacjach, umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność, organizacja pracy
  • Znajomość MS Office
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Stabilną pracę na umowę o pracę
  • Ścieżki szkoleniowe, rozwój zawodowy
  • Wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy
  • Zniżki na produkty firmy
  • Dobrą atmosferę, wsparcie w rozwoju
  • Multisport, opieka medyczna Enel-Med, ubezpieczenie na życie
  • Pakiet świadczeń socjalnych, bonusy roczne
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon