IntuitionBathrooms od ponad 10 lat prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową wysokiej jakości wyposażenia łazienek od czołowych europejskich producentów.

Trzon naszej oferty handlowej stanowią marki brytyjskie, takie jak: Vado, Individual, Booth&Co. oraz Vogue UK. Jesteśmy ich wyłącznym dystrybutorem w Polsce odpowiedzialnym za marketing, budowę i utrzymanie sieci sprzedaży w salonach partnerskich oraz obsługę posprzedażową i gwarancyjną.

Nasze biuro mieści się w Warszawie i połączone jest z firmowym salonem sprzedaży, gdzie zajmujemy się zarówno obsługą partnerów hurtowych, komercyjnych, architektów, a także klientów detalicznych.

W związku ze stałym rozwojem sieci sprzedaży oraz poszerzaniem oferty handlowej do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie relacji w ramach istniejącej sieci partnerów handlowych
  • Identyfikacja i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • Pomoc w obsłudze zamówień oraz bieżące prace administracyjno-biurowe
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz wycen dla klientów detalicznych i komercyjnych
  • Praca stacjonarna w biurze/showroomie w Warszawie (w tym jedna sobota w miesiącu) i okazjonalne wyjazdy służbowe na terenie Polski
Wymagania:
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do nauki, poznania specyfiki branży, zaangażowanie
  • Poczucie humoru :) i pozytywne nastawienie do życia
Oferujemy:
  • Umowę o pracę – wynagrodzenie stałe plus prowizja
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
  • Pracę w kameralnym zespole, zapewniającym pomoc i wsparcie merytoryczne
  • Udział w kreowaniu polityki sprzedażowej i marketingowej
  • Stały kontakt z zagranicznymi partnerami handlowymi
  • Praca z wysokiej jakości produktami przy ciekawych projektach
  • Nowoczesne biuro/showroom w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji w Warszawie
  • Możliwość nabycia produktów z oferty na preferencyjnych warunkach
Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).