W CCPORTER zajmujemy się profesjonalnym wsparciem firm w zakresie rozwoju biznesu, umożliwiając połączenie różnych usług outsourcingowych. Oferujemy usługi profesjonalnego contact-center, zapewniając naszym Klientom rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Do naszego zespołu IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista IT Helpdesk

  • Bieżące wsparcie technicznie (lokalne i zdalne) naszych pracowników pracujących w biurach oraz zdalnie
  • Dobór i instalacja oprogramowania firmowego
  • Przygotowanie, serwisowanie oraz wykonywanie bieżących napraw sprzętu IT i biurowego
  • Poszukiwanie rozwiązań optymalizujących wsparcie użytkowników w obszarze IT
  • Kontrola uprawnień do wewnętrznych systemów
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania i sprzętu w celu rozwiązania problemów
  • Szkolenie pracowników z wykorzystywania systemów firmowych oraz bezpieczeństwa danych

  • Zainteresowanie tematyką z obszaru informatyki, nowych technologii, systemów contact-center
  • Pro-kliencka postawa i bardzo dobre zdolności interpersonalne
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań zawodowych, otwartość na wiedzę i pozyskiwanie umiejętności
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (obsługa użytkowników w języku angielskim)
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej także w języku angielskim
  • Mile widziane
    - Doświadczenie w HelpDesk
    - Doświadczenie we wdrażaniu systemów / aplikacji
    - Doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży usług / oprogramowania IT
  • nabycie wiedzy i praktycznych umiejętności w nowoczesnym środowisku IT
  • elastyczny czas pracy
  • dofinasowanie do pakietu medycznego i karty sportowej
  • jasno określone zadania
  • możliwość kreowania rozwiązań
  • zgrany, wspierający się nawzajem zespół
  • lokalizacja naszego biura w centrum Warszawy, przy Metrze Politechnika