Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Koordynator usług opiekuńczych
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/04009
OBOWIĄZKI:
- nadzór nad pracą opiekunów osób starszych- przygotowywanie rozliczeń usług- przygotowywanie rozliczeń wypłat- reprezentacja przed jednostkami zlecającymi usługi- bieżąca współpraca z działami Firmy, w tym zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierownicy w instytucjach opieki nad osobami starszymi
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Program Word
Uprawnienia: Program Excel
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie co najmniej średnie medyczne lub społeczne, umiejętnośc obsługi komputera na bardzo dobrym poziomie w tym pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku koordynatora usług.Obowiązki:- nadzór nad pracą opiekunów osób starszych- przygotowywanie rozliczeń usług- przygotowywanie rozliczeń wypłat- reprezentacja przed jednostkami zlecającymi usługi- bieżąca współpraca z działami Firmy, w tym zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji[Zgłoszenia: bettina.czapowska@nadzieja.org]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 130 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy