Ogłoszenie numer: 4416383, z dnia 2021-03-29

Firma MPM agd S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko

Koordynator ds. wdrażania nowych produktów

Miejsce pracy: mazowieckie / Milanówek

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z Product Managerami, działem kontroli jakości i działem marketingu.
  • Zakładanie kartotek towarowych w systemie oraz nadzór nad prawidłowością danych uzupełnianych przez poszczególne działy w firmie.
  • Koordynacja działań związanych z przygotowaniem kompletów materiałów produkcyjnych.
  • Odpowiedzialność za przygotowane materiały i utrzymanie porządku na dysku.
  • Raportowanie do Product Managerów.

Wymagania

  • Doświadczenie przy procesach wdrożeniowych nowych produktów – mile widziane.
  • Skuteczność i terminowość w prowadzeniu projektów.
  • Znajomość programu CDN – mile widziana
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.
  • Praca pod presją czasu.
  • Analityczne myślenie.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku.
  • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej Lux med.
  • Karta multisport.