Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Konserwator k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/04419
OBOWIĄZKI:
konserwacja oraz bieżące naprawy w szkole i wokół niej; usuwanie awarii; zapewnienie sprawności sprzętów i dobrego stanu budynków; zapewnienie czystości elewacji zewnętrznej; zwracanie bacznej uwagi oraz usuwanie zagrożeń mogących mieć wpływ na bezpieczeństwo uczniów; zabezpieczanie majątku szkoły; wykonywanie innych prac gospodarczych według potrzeb szkoły w ramach obowiązującego czasu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV

Wymagania inne:

#EWymagania: wykształcenie podstawowe, 1 rok doświadczenia zawodowego, chęć i pozytywne nastawienie do pracy i współpracowników, poszukiwana "złota rączka", mile widziane uprawnienia do 1kV. Obowiązki: konserwacja oraz bieżące naprawy w szkole i wokół niej; usuwanie awarii; zapewnienie sprawności sprzętów i dobrego stanu budynków; zapewnienie czystości elewacji zewnętrznej; zwracanie bacznej uwagi oraz usuwanie zagrożeń mogących mieć wpływ na bezpieczeństwo uczniów; zabezpieczanie majątku szkoły; wykonywanie innych prac gospodarczych według potrzeb szkoły w ramach obowiązującego czasu pracy.[Zgłoszenia: gospodarczy@zspoligraf.pl, 510 213 671 ]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy