Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Kierownik Działu Marketingu
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje obowiązki:
  • Zarządzanie, planowanie i organizowanie pracy Działu Marketingu
  • Kreowanie i realizacja strategii marketingowej, której celem będzie zwiększenie udziału Medicover Sport i Medicover Dieta w rynku
  • Rozwój oferty produktowej, udział we wprowadzaniu produktów na rynek oraz analiza i rekomendacja zmian obecnego portfolio produktów
  • Planowanie i realizacja działań z zakresu komunikacji marketingowej (online oraz offline)
  • Opracowywanie budżetu i kontrola wydatków marketingowych
  • Analiza skuteczności prowadzonych działań i raportowanie wyników
  • Współpraca z grafikami, projektantami i agencjami reklamowymi
  • Bliska współpraca z Działem Sprzedaży oraz z Działem Partnerów
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze komunikacji marketingowej i tworzeniu oferty produktowej
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie tworzenia i wdrażania skutecznych kampanii marketingowych
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Determinacja do działania, wysoki poziom uważności i skupienie na detalach
  • Myślenie strategiczne i postawa zorientowana na osiąganie celu
  • Doświadczenie i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w środowisku biznesowym
W zamian oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe Medicover Sport) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • Pracę w rozwijającej się firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover