Kierownik ds. logistyki
Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Wkład w tworzeniu przełomowych projektów na rynku retail
  • Umowę na czas nieokreślony
  • Kurs języka angielskiego w miejscu pracy - 1,5 h tygodniowo
  • Pakiet benefitów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, transport, ekonomia
  • 3-4 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym/Starszy specjalista ds. logistyki ( w firmach produkcyjnych i serwisie urządzeń elektronicznych)
  • Doświadczenie w wdrożeniu całego systemu oraz w prowadzeniu magazynu od A do Z
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Umiejętności pracy w zespole

Obowiązki:

  • Realizacja zamówień materiałów oraz usług na potrzeby projektów serwisowych
  • Organizacja transportu i wysyłek
  • Szybkie reagowanie na pojawiające się problemy i ich rozwiązywanie
  • Zapewnienie efektywnego i terminowego przepływu materiałów w łańcuchu dostaw
  • Negocjacje z dostawcami
  • Przygotowywania ofert handlowych dla organizacji serwisowej